yhtiökokoukset Üldkogud Konverentsid Koolitused Seminarid Meeskonnaüritused Suvepäevad Messid

Meistä

tekst soumi

Teie saadate meile esitluse põhja ning küsimused ja vastused, mille osas soovite publikult tagasisidet koguda.
Meie anname nõu süsteemi kasutusvõimaluste ja küsimuste koostamise osas.
Küsimuste puhul on võimalik lisada erineva formaadiga vastuseid: Jah/Ei; Poolt/Vastu/Erapooletu; Õige/Vale; mitu vastusevarianti; küsimuste korduvhääletamine ja tulemuste võrdlemine; vastusevariantide reastamine olulisuse alusel jm.

Meie seadistame hääletamise tarkvara vastavalt teie küsimustele ja vastustele. Koostame näidispresentatsiooni ning saadame teile tutvumiseks ja ülevaatamiseks. Teie soovidest lähtuvalt teeme vajalikud muudatused ja täiendused. Ühiselt saame esitlust testida ja harjutada ning muuta ja täiendada.

Ürituse toimumise päeval saabume selle asukohta koos vajaliku tehnilise lahendusega teie soovitud ajaks.
Enne üritust saame koos esitlust testida ja vajadusel teha muudatusi.
Meie korraldame osalejate registreerimise ja hääletusprotseduuride läbiviimise.
Kogu ürituse jooksul hoolitseme tehnilise lahenduse eest ning juhendame ja abistame osalejaid hääletuspultide kasutamisel.

Hääletustulemused ja osalejate tagasiside saab kuvada esitluse käigus otse ekraanile.
Kogutud vastuseid ja tagasisidet on võimalik grupeerida vastavalt vastajate profiilile.
Peale ürituste edastame teile erinevas formaadis kokkuvõtted, mida saate kasutada tulemuste analüüsimisel.

Miksi meiltä?

Hääletamine ja publiku tagasiside kogumine

Meie publiku tagasiside süsteem võimaldab koosolekutel, konverentsidel, seminaridel ja muudel üritustel korraldada reaalajas hääletusi ja küsitlusi, koguda osalejatelt erinevas vormis tagasisidet ning kiirendada otsuste vastuvõtmist.

Reaalajas tulemused otse ekraanile

Hääletustulemused, vastused ja publiku tagasiside saab PowerPoint esitlustarkvara abil kuvada kõigile osalejatele reaalajas. Süsteem võimaldab koguda tagasiside 500 osalejalt mõne sekundiga.

Mugav ja lihtne hääletuspult

Enam ei pea hääletamine ja otsuste vastuvõtmine toimuma käetõstmise või paberist sedelite abil. Mugavaim ja lihtsaim vahend hääletamiseks ja küsimustele vastamiseks on kasutajasõbralik juhtmevaba hääletuspult. Hääletamine on usaldusväärne, kiire ja anonüümne.

Kahesuunaline kommunikatsioon

Interaktiivse hääletuse ja publiku tagasiside süsteemi kasutamisel on igal üritusel osalejal lisaks kuulamisele võimalik oma arvamust avaldada ja teemade arutelus aktiivselt osaleda. Teie publik muutub hetkega aktiivseks ning üritus põnevamaks ja tulemuslikumaks.

Põnev ja kaasahaarav esitlus

Meie hääletussüsteem on parim vahend tavalise PowerPoint esitluse muutmiseks kaasahaaravaks, interaktiivseks ja lõbusaks. Ühildudes PowerPoint esitlustarkvaraga, saab küsimused ja tagasisidet vajavad teemad lisada otse esineja presentatsiooni.

Paljude kasutusvõimalustega hääletussüsteem

Meie hääletussüsteem on parim lahendus üldkoosolekutele, üldkogudele, konverentsidele, koolitustele, seminaridele ja muudel üritustele, kus soovite korraldada hääletusi või koguda reaalajas ja töödeldud tagasisidet auditooriumilt.

Asiakkaamme

Yrityksestä

Sisu soome

Kirjoita meille

reCAPTCHA is required.

Pärnu mnt 160A, Tallinn 11317

Number: +372 525 3670

Fax: +372 5307 0267

E-Mail: hannele@voting.ee

www.arscorporateservices.com